УЦІНКА!!!
Скринька продається за уцінкою, є подряпина 1-2 мм (дивіться фото).
Шкатулка для біжутерії та прикрас із двома висувними шухлядками
Красива та практична скринька, досить містка.
Має 3 відділення, невелике дзеркало, що дуже зручно, подушечки для кілець і сережок. Закривається на клямку і/або ключ, зверху є ручка для транспортування. У комплекті є ключ до замка.
- Кількість відділів 3
- Розмір: 17х14х11 см
- Фурнітура золотого кольору
Примітка:
В електронних медіа кольори можуть відрізнятися від справжніх.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Музична скринька | Ні |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 110 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴









