Велика скринька для прикрас із висувною шухлядою зі шкірозамінника із замком і ключем
Дуже гарна скринька для прикрас, досить містка, з нею ваші прикраси будуть завжди "під рукою".
Є безліч відділів для різних прикрас, є гачки для ланцюжків, подушечки для каблучок і знімні перегородки для сережок-цвяхів, нижній ящик висувається, перегородки можна дістати, якщо прикраси габаритні. Закривається на клямку та/або на ключ. Прекрасно захистить ваші прикраси від пилу та подряпин. Якщо у вас багато прикрас, тоді вона вам ідеально підійде.
- Кількість відділів 2
- Розмір: 23х17х10 см
- Чотири кольори в наявності: чорний, білий, рожевий і зелений
Примітка:
В електронних медіа кольори можуть відрізнятися від справжніх.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Музична скринька | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴











