-41%

Шкатулка для прикрас з великим дзеркалом та замком 25x25x8 см Бежева УЦІНКА!
1 350 ₴
799 ₴
- В наявності
- Код: А223
+380 (68) 825-83-25
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
УЦІНКА!!!
Шкатулка продається за уцінкою, є маленька подряпина 2 мм - дивіться фото.
Шикарна містка скринька для ювелірних прикрас.
Модний сучасний дизайн у поєднанні з високою міцністю - ось особливості пропонованого виробу.
Відділення ідеально підходять для зберігання ювелірних виробів, вони мають безліч практичних відділень, для зручності вбудовано дзеркало.
Характеристики:
- Містка
- Багато різноманітних відділень для прикрас
- Якісна фурнітура, легко відкривається і закривається
- Закривається на ключик
- Дві м'які подушечки для годинників і браслетів
Особливості:
- Розміри: 25x25x8 см
- Матеріал: штучна шкіра
- Колір: бежевий
Примітка:
- В електронних медіа кольори можуть відрізнятися від справжніх.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Музична скринька | Ні |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 250 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴








