-7%

Шкатулка для прикрас велика 3-ярусна з висувними шухлядами та дзеркалом 25×19×16 см на замку біла
1 500 ₴
1 400 ₴
- В наявності
- Код: А294
+380 (68) 825-83-25
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкатулка для зберігання прикрас 3-ярусна з висувними шухлядами на замку з ключем
Містка та зручна шкатука-органайзер для прикрас - ваші аксесуари завжди будуть акуратно впорядковані та “під рукою”.
Має продумане наповнення:
- гачки для ланцюжків
- подушечки для каблучок
- знімні перегородки для сережок-цвяхів
- 2 висувні шухляди для додаткового зберігання
Оснащена елегантним металевим замком срібного кольору, який можна закрити на ключ.
Вбудоване компактне дзеркало додає зручності у використанні.
Зовні виконана зі шкірозамінника, всередині — м’який оксамит, який дбайливо захищає прикраси від подряпин.
Характеристики:
- Кількість ярусів: 3
- Розмір: 25×19×16 см
- Колір: білий
Чудовий подарунок для жінки, дівчини, мами або подруги на будь-яке свято - практичний і стильний органайзер для зберігання прикрас.
Примітка:
В електронних медіа кольори можуть відрізнятись від справжніх
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Музична скринька | Ні |
| Колір | Білий |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 160 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Стан | Новий |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴





