Покривало сатинове стьобане 220*240 з двома подушками в комплекті
Дуже стильне покривало, доповнить ваш вишуканий інтер'єр.
Покривало двостороннє, одна сторона з малюнком, друга — однотонна. Покривало стьобане (прошите) всередині невелике прошарок синтепону.
На подушках чохол не знімається.
Розмір подушок 60*40 см, 2 штуки в комплекті.
Розмір покривала 240*220 см
Примітка:
В електронних медіа кольори можуть відрізнятися від справжніх.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Покривало з подушками |
| Ширина наволочки | 60 см |
| Довжина наволочки | 40 см |
| Ширина покривала | 220 см |
| Довжина покривала | 240 см |
| Кількість наволочок | 2 |
| Наповнювач | Синтепон |
| Тип тканини | Сатин |
| Розмір | Евро |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴




