-7%

Шкатулка для прикрас велика 3-ярусна з висувними шухлядами 23×17×13,5 см на замку рожева
1 350 ₴
1 250 ₴
- В наявності
- Код: А299
+380 (68) 825-83-25
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкатулка для зберігання прикрас 3-ярусна з висувними шухлядами на замку з ключем
Містка та зручна шкатука-органайзер для прикрас - ваші аксесуари завжди будуть акуратно впорядковані та “під рукою”.
Має продумане наповнення:
- відділення для різних видів прикрас
- гачки для ланцюжків
- подушечки для каблучок
- перегородка для сережок-цвяхів
- 2 висувні шухляди для додаткового зберігання
Зовні виконана зі шкірозамінника, всередині - м’який оксамит, який оберігає прикраси від подряпин.
Характеристики:
- Кількість ярусів: 3
- Розмір: 23×17×13,5 см
- Колір: рожевий
Чудовий подарунок для жінки, дівчини, мами або подруги на будь-яке свято - практичний і стильний органайзер для зберігання прикрас.
Примітка:
В електронних медіа кольори можуть відрізнятись від справжніх.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Музична скринька | Ні |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 135 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Стан | Новий |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴








