-37%

Шкатулка для зберігання прикрас 24х18х13 см Великий органайзер для біжутерії на замку УЦІНКА!!!
1 500 ₴
950 ₴
- В наявності
- Код: А327р
+380 (68) 825-83-25
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
УЦІНКА!!!
Скринька продається за уцінкою, є маленька пляма збоку - дивіться фото.
Велика шкатулка-органайзер для зберігання прикрас 3-ярусна з дзеркалом і шухлядами
Шкатулка-органайзер для прикрас - містка та зручна у використанні. Усі ваші аксесуари будуть акуратно впорядковані та завжди під рукою.
Має продумане наповнення:
- відділення для різних видів прикрас
- гачки для ланцюжків
- подушечки для каблучок
- окрема подушечка для годинника або браслетів
- 2 висувні шухляди для додаткового зберігання
Зовні виконана зі шкірозамінника, всередині - м’який оксамит, який дбайливо захищає прикраси від подряпин.
Вбудоване дзеркало додає зручності у використанні.
Характеристики:
- Кількість ярусів: 3
- Розмір: 24×18×13 см
- Колір: рожевий
Примітка:
В електронних медіа кольори можуть відрізнятись від справжніх.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Музична скринька | Ні |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 130 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Стан | Новий |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴








