-45%

Шкатулка для прикрас з дзеркалом і висувною шухлядою 22,5×17×12 см на замку чорна УЦІНКА!!!
1 350 ₴
749 ₴
- В наявності
- Код: 1153
+380 (68) 825-83-25
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
УЦІНКА!!!
Скринька продається за уцінкою, є збоку вмятина та шуляда трошки випирає - дивіться фото.
Шкатулка для зберігання прикрас з дзеркалом і висувною шухлядою
Зручна та містка шкатулка для прикрас - ідеальне рішення для зберігання ваших аксесуарів. Усі прикраси будуть акуратно впорядковані та завжди під рукою.
Має продумане наповнення:
- гачки для ланцюжків
- подушечки для каблучок
- знімні перегородки для сережок-цвяхів
- висувна нижня шухляда для додаткового зберігання
Оснащена елегантним металевим замком срібного кольору, який можна закрити на ключ.
Вбудоване компактне дзеркало додає зручності у використанні.
Зовні виконана зі шкірозамінника, всередині — м’який оксамит, який дбайливо захищає прикраси від подряпин.
Характеристики:
- Розмір: 22,5×17×12 см
- Колір: чорний
Примітка:
В електронних медіа кольори можуть відрізнятись від справжніх.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Музична скринька | Ні |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 225 мм |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴








